Division - Grade 4 (Question: 1603959432)
A soda costs $8 each. How many can you buy with $250?
A. 30
B. 31
C. 13
D. 14

A soda costs $8 each. How many can you buy with $250?
A. 30
B. 31
C. 13
D. 14
1830 Views | 754 Likes
5088 Views | 1741 Likes
5078 Views | 1227 Likes
Locked
3345 Views | 1568 Likes
Locked
1399 Views | 491 Likes
Locked
2017 Views | 670 Likes
Locked
1458 Views | 429 Likes
Locked
2018 Views | 783 Likes
Locked
3500 Views | 1539 Likes
Locked
3721 Views | 1786 Likes
Browse through all practice tests available for Grade 4
Browse through all worksheets available for Grade 4